top of page
damen_shipyards_antalya.jpg

BAŞARI

HİKAYELERİMİZ

Protalya Bilgi Teknolojileri farklı sektörden yüzlerce kurum ve kuruluşa Bilgi Teknolojileri alanında hizmet vermektedir. 

SERVİS & DANIŞMANLIK.

Managed_services_edited.png

Yönetilen Hizmetler

Protalya'nın yönetilen hizmetler çözümü ile maliyetlerinizi azaltın ve ana işinize odaklanarak rekabet 

gücünüzü arttırın.

Detaylar

Günümüz işletmelerinin çoğu bilgi işlem hizmetlerini dış kaynak hizmeti olarak almayı tercih etmektedir. Bu hizmet şekli sayesinde, teknik sorunlar ile uğraşmak yerine dikkatlerini kendi işlerine odaklayabilirler. Bir firma bilgi işlem teknik hizmetlerini dış kaynak hizmeti olarak temin etmesi sonrası bu hizmet bütçelenebilir ve satın alınabilecek bir hizmet haline dönüşmektedir.

Yararları :

- Çalışanlar artık arka plandaki teknoloji ile ilgilenmek zorunda değiller, ana işlerine odaklanarak verimliliklerini arttırabilirler.

- BT hizmetleri bütçeye göre seçilebilir.

- Bilgi İşlem uzmanlarımız her an hizmetinizdedir.

Protalya Bilgi Teknolojileri, sertifikalı uzmanlar ve sistem mühendisleri ile uzmanlık, tecrübe ve proje yönetiminde uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir.

Consulting_services_edited.png

Danışmanlık Servisler

Detaylı analiz, geleceğe yönelik şeffaf planlar ve iş modelinize göre hazırlanmış danışmanlık hizmetleri ile geleceğe dönük stratejiler.

Detaylar
Support_services_edited.png

Destek Hizmetleri

Teknolojinin kullanılabilirliğini arttırın ve operasyonel hızınızı destek hizmetleri ile arttırın

Detaylar

BAŞARI

HİKAYELERİMİZ.

Kurulmuş olduğumuz günden beri sektörde yer alan lider üretici firmalar ile çalışmaktayız. Gerçekleştirdiğimiz birçok projede mühendislik hizmetleri ile geleceğe yönelik teknolojileri sunduk.  

Bu projelerimiz sonucunda referans olarak gösterebileceğimiz başlıca projelerimiz aşağıda yer almaktadır. Daha detaylı bilgiye ulaşmak için satis@protalya.com adresinden referans listesi talep edebilirsiniz.

Başarı Hikayesi

Kirman Hotels bünyesinde bulunan beş otelimizde Bilgi İşlem Altyapısı Protalya tarafından yönetilmektedir. Yedi yıldır tüm sistemlerimizin teknik hizmetlerinin alınması yanı sıra, yeni otel projelerimiz için bilgi işlem proje danışmanlığı hizmetini de kendilerinden almaktayız. 

"

"

Burak Tunç

Yönetim Kurulu Başkanı

Kirman Hotels

bottom of page