top of page

PROTALYA
HAKKINDA

ŞİRKET 

PROFİLİ.

Protalya Bilgi Teknolojileri sunmuş olduğu teknolojilerde uzman kadrosu ile bölgesinin önde gelen bilişim firmalarındandır.​Sektörün lider teknoloji firmaları ile iş ortaklığı yapan firmamız, kazanmış olduğu bilgi birikimi ile çözüm ve hizmetlerini sunmaktadır.

Bilişim Teknolojilerine ilişkin, sistem veya hizmetler hakkında öneri yapmadan önce hedeflerinize ilişkin bilgi edinmek isteriz. İhtiyacınız olan gereksinimlere odaklanmamız, tam olarak gerek duyduğunuz sistemleri sağladığımızdan ve sizin için doğru çözümü önerdiğimizden emin olmanız anlamına gelir. Mevcut bilgi işlem yapınızı ve gelecekteki gereksinimlerinizi görebileceğiniz ayrıntılı bir denetim süreci oluşturduk. Bu denetim sonucunda, işletmeniz için en iyi çözüm önerilerimizi ayrıntılı bir rapor hazırlayarak sunuyor olacağız.

Kurulmuş olduğumuz günden beri öncelikli prensibimiz müşteri memnuniyeti sağlamaktır. İş ortağınız olarak test etmediğimiz ve güvenmediğimiz hiçbir ürünü müşterilerimize sunmuyor olacağız. Bu prensip doğrultusunda mühendislik hizmetleri ile geleceğe yönelik teknolojileri müşterilerimize sunuyoruz. İhtiyaçlarınızı karşılayacak yeni çözümleri de araştırmaya da devam edeceğimizi bilmenizi isteriz.

HİZMET SÜRECİMİZ.

REFERANSLAR.

Kurulmuş olduğumuz günden beri sektörde yer alan lider üretici firmalar ile çalışmaktayız. Gerçekleştirdiğimiz birçok projede mühendislik hizmetleri ile geleceğe yönelik teknolojileri sunduk. Bu projelerimiz sonucunda referans olarak gösterebileceğimiz başlıca projelerimiz aşağıda yer almaktadır. Daha detaylı bilgiye ulaşmak için satis@protalya.com adresinden referans listesi talep edebilirsiniz.

diana-travel-horizontal.jpg
Crowne_Plaza_logo_logotype.png
LlMj_jkx.png
tatilsepeti-logo-r.png
anadolu-hastanesi-standart-logo.jpg
logo.jpg
logo-pure.png
bottom of page