top of page

YÖNETİLEN 

HİZMETLER

SERVİS & DANIŞMANLIK.

Managed_services_edited.png

Yönetilen Hizmetler

Protalya'nın yönetilen hizmetler çözümü ile maliyetlerinizi azaltın ve ana işinize odaklanarak rekabet 

gücünüzü arttırın.

Detaylar

Günümüz işletmelerinin çoğu bilgi işlem hizmetlerini dış kaynak hizmeti olarak almayı tercih etmektedir. Bu hizmet şekli sayesinde, teknik sorunlar ile uğraşmak yerine dikkatlerini kendi işlerine odaklayabilirler. Bir firma bilgi işlem teknik hizmetlerini dış kaynak hizmeti olarak temin etmesi sonrası bu hizmet bütçelenebilir ve satın alınabilecek bir hizmet haline dönüşmektedir.

Yararları :

- Çalışanlar artık arka plandaki teknoloji ile ilgilenmek zorunda değiller, ana işlerine odaklanarak verimliliklerini arttırabilirler.

- BT hizmetleri bütçeye göre seçilebilir.

- Bilgi İşlem uzmanlarımız her an hizmetinizdedir.

Protalya Bilgi Teknolojileri, sertifikalı uzmanlar ve sistem mühendisleri ile uzmanlık, tecrübe ve proje yönetiminde uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir.

Consulting_services_edited.png

Danışmanlık Servisler

Detaylı analiz, geleceğe yönelik şeffaf planlar ve iş modelinize göre hazırlanmış danışmanlık hizmetleri ile geleceğe dönük stratejiler.

Detaylar
Support_services_edited.png

Destek Hizmetleri

Teknolojinin kullanılabilirliğini arttırın ve operasyonel hızınızı destek hizmetleri ile arttırın

Detaylar

İŞİNİZE

ODAKLANIN.

Günümüz iş hayatında, bilgi işlem hizmetleri bütçeden büyük bir pay almaktadır. İşletmenizdeki günlük idari ve yönetim görevlerine yeterince zaman ayırmanıza engel olup yavaşlamanıza neden olmaktadır. Bu genellikle BT'nizin temel görevlerinin ihmal edilmesine yol açarak daha önemli projeleri arka plana atmanıza neden olacaktır. Protalya'nın 

Yönetilen Hizmet çözümleri ile işletmenizin başarılı olması için gereken değerli esnekliği geri alabilirsiniz.

 

Protalya Bilgi Teknolojileri olarak birçok işletmenin bilgi işlem altyapısını 

ve sistem odasını yönetiyoruz Protalya'nın Yönetilen Hizmetleri ile tek bir firmadan birçok üretici markanın destek hizmetini almanın yanında gelişmiş maliyet avantajı yakalamanız mümkündür. Yönetilen Hizmetlerimiz ile sizin için önemli olan işinize odaklanıp tüm dikkatinizi bu yöne vermenizi sağlıyacağız, şirketinizi büyütmeniz için hizmetlerimiz ile destek olacağız. 

Managed%20Application%20Services_blue_ed

Servis

Masası

Servis Masası, bilgi işlem desteği için merkezi irtibat noktanızdır. Uygulamalar, donanım, kullanıcı hesapları veya yazıcılarla ilgili destek ihtiyaçlarınız içinsize yardımcı olacaktır. Bir numaralı önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Detaylar
Managed_customer_experience_services_blu

Bakım

Anlaşmaları

Bilgisayar ve donanımlarınızın sorunsuz bir şekilde çalışması için doğru bakım hizmetleri ile her zaman güncel tutulması gereklidir. Her büyüklükteki firma için bakım anlaşması hizmeti sunuyoruz.

Detaylar
Application%20consulting%20services_edit

Uygulama

Yönetimi

İşletmenizin kesintisiz olarak çalışması için uygulama güvenliğiniz ve sürdürülebirliği önemlidir. Sunucularınız ister kendi işletmenizde isterse bir data center bünyesinde olsun, sorunsuz çalışması için gerekli hizmeti sunuyor olacağız.

Detaylar
Support_services_edited.png

Destek Hizmetleri

Teknolojinin kullanılabilirliğini arttırın ve operasyonel hızınızı destek hizmetleri ile arttırın

Detaylar

Başarı Hikayesi

Kirman Hotels bünyesinde bulunan beş otelimizde Bilgi İşlem Altyapısı Protalya tarafından yönetilmektedir. Yedi yıldır tüm sistemlerimizin teknik hizmetlerinin alınması yanı sıra, yeni otel projelerimiz için bilgi işlem proje danışmanlığı hizmetini de kendilerinden almaktayız. 

"

"

Burak Tunç

Yönetim Kurulu Başkanı

Kirman Hotels

bottom of page